BAKAN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI  
BAKAN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

BAKAN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda birim amirleri ile Bakanlık merkez teşkilatında görev yapan personelle bayramlaştı.

Bakan Yusuf Tekin, Millî Eğitim Bakanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde personelle bir araya gelerek mesai arkadaşlarının Ramazan Bayramı'nı kutladı. 
 
Programa katılan personelle tek tek bayramlaşan Tekin; "Eğitim bir özveri işidir ve herkesin katkısı ve emeği ile büyür. Gelecek nesilleri güçlendirmek ve onlara daha iyi bir dünya sunabilmek için eğitim ailesi olarak aynı hedefe odaklanmak sistemimizi güçlü kılacaktır. Bu vesileyle birlikte yol yürüdüğümüz Bakanlık çalışanlarımızın ve eğitim camiamızın geçmiş Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum; ülke ve milletçe, birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun inşallah." dedi.
 
Bakan Tekin'in yanı sıra Bakan Yardımcıları Celile Eren Ökten, Kemal Şamlıoğlu, Nazif Yılmaz ve Ömer Faruk Yelkenci de Bakanlık çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.